Bytové interiéry

Krásný a funkční nábytek do vašeho domova.

Více

Jaký nábytek na míru vyrobíme?

Z interiéru od nás budete mít radost, spolehněte se. Inspirujte se kategoriemi, které si nejvíce oblíbili naši zákazníci.

Obývací pokoje Obývací pokoje

Obývací pokoj tvoří jádro celého domu, či bytu. Trávíme v něm hodně času s rodinou, či přáteli. Proto je základem kvalitní nábytek, ve kterém podstatnou část tvoří obývací stěna. Navrhneme a vyrobíme tu pravou, vhodnou do moderně i klasicky zařízeného obývacího pokoje. Pokud máte velký obývák, dopřejte si třeba krásnou komodu.

Kuchyně Kuchyně

Kuchyně patří mezi nejfrekventovanější místnosti. Proto je zásadní zařídit ji tak, aby odpovídala našim požadavkům. Kuchyně na míru představují unikátní řešení pro každou, byť netypicky tvarovanou kuchyň. Zpracujeme vám vizualizaci a 3D návrh pro lepší představu o budoucí kuchyni. Vaření skvělé večeře už bude jen na vás!

Vestavěné skříně Vestavěné skříně

Jsou dokonalým pomocníkem. Řeší nedostatek místa při ukládání dětských hraček, hromady bot, zavařenin nebo třeba horských kol. Máte doma místnost, která má sloužit výhradně na oblečení a typizované skříně se vám zdají být malé a zbytečné drahé? Řešením jsou vestavěné šatníky bez posuvných dveří. Při nákupu vestavěných skříní a šatníků je kromě ceny důležité klást důraz na kvalitu použitých materiálů.

Dětský nábytek Dětský nábytek

Dětský pokoj by měl být více než jen místo na spaní. Je to především místo pro dělání úkolů, oddych v podobě poslechu hudby, hraní různých her, čtení knížek, práce na počítači, nebo noclehu pro návštěvu. Nejeden rodič si láme hlavu nad tím, jak naplánovat a vytvořit dětský pokoj, který splní potřebné funkce a dopřeje dítěti dlouhodobé pohodlí. Pomůžeme vám vytvořit funkční a pohodlné místo pro vaše děti.

Naše reference

Prohlédněte si ukázky bytového nábytku, který jsme již vytvořili pro naše zákazníky.

Jak postupujeme?

Úvodní setkání a zameření Zaměření

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Dokážeme realizovat atypické či speciální požadavky. Nejprve zjistíme, co od svého interiéru očekáváte a jaké jsou vaše konkrétní představy. Každý prostor je specifický a vyplývají z něho technické požadavky, nároky na pracovní prostory či na vizuální stránku věci.

Návrh a kalkulace Návrh a kalkulace

Poskytujeme komplexní služby interiérového designu od návrhu dispozičního a materiálového řešení, doporučení jednotlivých kusů nábytku, až po zhotovení  3D návrhu, případně technických výkresů a výkresů pro instalace. Následně zpracujeme nezávaznou kalkulaci.

Výroba a montáž Výroba a montáž

Po odsouhlasení kalkulace investorem a složení zálohy předáme zakázku do výroby, kde navržená vizualizace získá konkrétní podobu. Zajišťujeme vlastní dopravu na místo určení po celé Evropě. Montáž provádí naši nejzkušenější truhláři. Standardní doba dodání našeho řešení je 4–6  týdnů. Na realizaci vašeho interiéru tak nebudete čekat dlouho.

Jak se liší vizualizace od výsledku?

Nedovedete si představit, jak se bude lišit vizualizace od realizace? Pro lepší představu jsme vám připravili ukázku v rámci jednoho interiéru.

Výroba kuchyně na zakázku - vizualizace Vizualizace
Výroba kuchyně na zakázku - realizace Realizace
Výroba kuchyně na zakázku - vizualizace Vizualizace
Výroba kuchyně na zakázku - realizace Realizace
Výroba kuchyně na zakázku - vizualizace Vizualizace
Výroba kuchyně na zakázku - realizace Realizace

Napište si o nový nábytek

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

© Lurias s.r.o. | Web od zelene.kiwi
Nákup velkoplošné pily s podporou EU
Zpracování údajů